Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Edit Server
nl: Server bewerken

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Request
nl: Verzoek

en: Services
nl: Diensten

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Notification recipients
nl: Ontvangers van bericht

en: Parse error. Not well formed
nl: Ontleedfout: Niet het juiste formaat
