Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Username
nn: Brukarnamn

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Published
nn: Publisert

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Parse error. Not well formed
nn: Tolkningsfeil. Ikke velforma
