Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
