Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
