Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
