Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Authentication
ps: تصدیق
