Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Published
ro: Publicat

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Services
ro: Servicii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Parse error. Not well formed
ro: Eroare de interpretare. Nu este construit corect
