Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Actions
ru: Действия

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Content type
ru: Тип материала

en: Published
ru: Опубликовано

en: Error handling
ru: Обработка ошибок

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Debug
ru: Отладка

en: Request
ru: Запрос

en: Server
ru: Сервер

en: Services
ru: Службы

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Notification recipients
ru: Получатели уведомления

en: Exclude users
ru: Исключить пользователей

en: Parse error. Not well formed
ru: Ошибка разбора. Сформировано неправильно

en: Access Key
ru: Горячая клавиша

en: Edit Authentication
ru: Редактировать Авторизацию
