Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Content type
se: Šládja

en: Published
se: Almmuhuvvon
