Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
