Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authentication
sk: Overenie

en: Debug
sk: Ladenie

en: Services
sk: Služby

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Notification recipients
sk: Príjemcovia notifikácie

en: Parse error. Not well formed
sk: Chyba spracovania, nesprávny tvar
