Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Published
sl: Objavljeno

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Parse error. Not well formed
sl: Napaka pri razčlenjevanju. Neprimerna oblika
