Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Published
sq: Publikuar

en: Error handling
sq: Trajtimi i gabimeve

en: Parse error. Not well formed
sq: Gabim analizimi. Formuar në menyrë të pavlefshme
