Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు
