Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان
