Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Published
uk: Опубліковано

en: Error handling
uk: Управління помилками

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Debug
uk: Зневадження

en: Request
uk: Запит

en: Server
uk: Сервер

en: Services
uk: Служби

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Notification recipients
uk: Одержувачі сповіщень

en: Exclude users
uk: Виключити користувачів

en: Parse error. Not well formed
uk: Помилка аналізу. Сформовано неправильно

en: Request timeout
uk: Час очікування запиту

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Access Key
uk: Ключ доступу

en: Edit Authentication
uk: Редагувати авторизацію

en: Add new connection
uk: Додати нове з'єднання
