Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Parse error. Not well formed
ur: ایرر کو پارس کریں.يہ ویلفارمڈ نھیں
