Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Published
ar: منشور

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Debug
ar: تنقيح

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Parse error. Not well formed
ar: خطأ تحليلي. الصيغة غير صحيحة
