Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Debug
az: Debaq

en: Machine name
az: Maşın adı
