Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Edit Server
bo: ཞབས་ཞུ་བར་རྩོམ་སྒྲིག

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
