Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù
