Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Published
ca: Publicat

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Debug
ca: Depuració

en: Services
ca: Serveis

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Notification recipients
ca: Destinataris de la notificació

en: Parse error. Not well formed
ca: Error d'anàlisi. No està ben format
