Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Parse error. Not well formed
el: Σφάλμα συντακτικής ανάλυσης. Δεν υπάρχει σωστή διαμόρφωση
