Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Published
eo: Publikigita

en: Parse error. Not well formed
eo: Parsa eraro. Ne bone formita
