Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Actions
fa: عملکردها

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Published
fa: منتشر شده

en: Error handling
fa: اداره خطا

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Parse error. Not well formed
fa: خطای تجزیه. ترکیب مناسب نیست.

en: Access Key
fa: کلید دسترسی
