Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Published
gu: પ્રકાશિત
