Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: Authentication
he: הזדהות

en: Debug
he: אתר באגים

en: Server
he: שרת

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Parse error. Not well formed
he: שגיאה ניתוח. מבנה לא נכון.
