Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Type
hi: प्रकार

en: List
hi: सूची

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: ID
hi: आईडी

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Debug
hi: डिबग

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Parse error. Not well formed
hi: पदव्याख्या में गलती. ठीक‌ न‌हीं हॆ.
