Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Parse error. Not well formed
hr: Pogreška prilikom raščlanjivanja. Nije dobro formulirano
