Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Username
it: Nome utente

en: Type
it: Tipo

en: List
it: Elenco

en: Actions
it: Azioni

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Published
it: Pubblicato

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Notification recipients
it: Notifiche ai destinatari

en: Parse error. Not well formed
it: errore di interpretazione. sintassi non conforme
