Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
