Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Debug
lt: Derinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Notification recipients
lt: Įspėjimų gavėjai

en: Parse error. Not well formed
lt: Frazės klaida. Neteisingai suformuota.
