Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Published
mr: प्रकाशित
