Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး
