Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Machine name
ne: मशीन नाम
