Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Published
oc: Publicat

en: Debug
oc: Depuracion

en: Services
oc: Servicis

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Parse error. Not well formed
oc: Error d'analisi. Pas confòrme
