Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Published
pl: Opublikowane

en: Edit Server
pl: Edytuj serwer

en: Error handling
pl: Obsługa błędów

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Request
pl: Żądanie

en: Server
pl: Serwer

en: Services
pl: Serwisy

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Access Key
pl: Klucz dostępu

en: Edit Authentication
pl: Edytuj uwierzytelnianie
