Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Type
pt: Tipo

en: List
pt: Lista

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Published
pt: Publicado

en: Edit Server
pt: Editar Servidor

en: Error handling
pt: Manipulação de erros

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Debug
pt: Depuração

en: Request
pt: Pedido

en: Server
pt: Servidor

en: Services
pt: Serviços

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Parse error. Not well formed
pt: Erro de processamento. Estrutura incorrecta.
