Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД
