Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Published
sv: Publicerad

en: Error handling
sv: Felhantering

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Debug
sv: Felsök

en: Services
sv: Tjänster

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Notification recipients
sv: Mottagare för meddelande

en: Parse error. Not well formed
sv: Tolkningsfel. Felaktig formatering

en: Access Key
sv: Åtkomstnyckel
