Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Parse error. Not well formed
th: ตัดคำผิดพลาด ข้อความไม่ถูกต้อง
