Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Actions
tr: Eylemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Published
tr: Yayında

en: Edit Server
tr: Sunucuyu Düzenle

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Request
tr: İstek

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Exclude users
tr: Hariç tutulan kullanıcılar

en: Parse error. Not well formed
tr: Ayrıştırma hatası. İyi biçimlendirilmemiş

en: Endpoint
tr: Uç nokta

en: Access Key
tr: Erişim Anahtarı
