Services Documentation API (7.x-1.0-beta7) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Download
gl: Descargar

en: Custom
gl: Personalizado

en: create
gl: crear

en: update
gl: actualización

en: Services
gl: Servizos
