Services Documentation API (7.x-1.0-beta7) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: URL
sq: Adresa URL

en: Custom
sq: E personalizuar

en: update
sq: u përditësua
