Services Documentation API (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
no: Goym samanseting

en: delete
no: strika

en: Download
no: Tak niður

en: Custom
no: Sergjørt

en: update
no: dagfør
