Services Documentation API (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Download
hu: Letölt

en: URL
hu: Webcím

en: Custom
hu: Egyéni

en: create
hu: létrehozás

en: update
hu: frissítés

en: services
hu: szolgáltatások

en: Services
hu: Szolgáltatások
