Services Documentation API (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Download
km: ទាញយក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ
