Services Documentation API (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: Custom
pt: Personalizado

en: create
pt: criar

en: update
pt: atualizar

en: Services
pt: Serviços
