Services Documentation API (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: update
ug: يېڭىلاش
