Services Documentation API (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Download
oc: Telecargament

en: Custom
oc: Personalizat

en: create
oc: crear

en: update
oc: metre a jorn

en: services
oc: servicis

en: Services
oc: Servicis
